RODINNÝ DŮM

V KOSTELCI

NAD ORLICÍ

VIDEOPROHLÍDKA

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA

Podívejte se na virtuální prohlídku tohoto domu z pohodlí domova.

4+1
DISPOZICE
GARÁŽ
KOLNA
2013 M2
VELKÁ ZAHRADA

? RODINNÉ BYDLENÍ ?

? PRONÁJEM ?

? NOVOSTAVBA ?

Hledáte rodinné bydlení v Kostelci nad Orlicí? Nebo dům poblíž Kvasin, který můžete pronajímat? Nebo si chcete postavit novostavbu podle vlastních představ a nemáte stavební parcelu? Máme pro vás všechno v jednom.

Dům v klidné lokalitě s velkou zahradou, na které můžete postavit ještě novostavbu podle vlastních představ. 

Stávající dům je po částečné rekonstrukci, zastavěná plocha a nádvoří je 414 m2 a zahrada o velikosti 1357 m2 je v územním plánu vedena jako stavební pozemek a navíc je k tomu 656 m2 břehu, který kopíruje po pravé straně zahradu po celé délce. 

Proto mě hned napadlo, že bych geometrickým plánem oddělila stávající dům s kouskem pozemku, na zbylé parcele si postavila novostavbu, stávající dům bych pronajala a měla tak výnos cca 20.000,-Kč/měsíčně. A to se vyplatí, nemyslíte?

A teď k technickému stavu: dům je po částečné rekonstrukci, která započala v roce 2017. Celá levá část domu má nové podlahy, včetně výkopu 70 cm do hloubky, důkladná izolace, drenáže, kari síť, tvrzený polystyrén a nové betony. Dále je udělaná příprava na druhou koupelnu, voda, odpady, elektřina v mědi, omítky, nová chodba, v dětských pokojích je nový strop, podlahy dřevěné a dřevěný obklad. Okna jsou vyměněna za plastová zatím pouze tři, ale všechna zbývající okna jsou už zakoupena a jsou složena v garáži. Stačí je jenom vyměnit. V roce 2021 byl instalován nový 120 l bojler na ohřev vody. Topení lokální plynovými přímotopy (OP a kuchyň), v OP jsou krbová kamna a v dětských pokojích jsou el. přímotopy. Dům je napojen na veřejný vodovod, odpady jsou svedeny do veřejné kanalizace.

Dispozice: dům je přízemní s nevyužitou půdou. Vstup do chodby, ze které se jde vlevo do obytné kuchyně, OP, ložnice a koupelny s vanou. Dále je po levé straně chodby vstup do připravené druhé koupelny a další komora. Vpravo je velký dětský pokoj s umyvadlem, ze kterého je vstup na půdu. Po pravé straně chodby je také vstup do kamenného sklepa. V průčelí chodby je ještě zádveří, komora, WC a malý dětský pokoj, který dříve sloužil jako prádelna (je zde přivedena voda a odpady) a vstup do zahrady. Celková obytná plocha je cca 130 m2. Více uvidíte na půdorysech ve fotogalerii.

Na zahradě je zděná kolna, kterou lze využít k vybudování příjemné letní kuchyně, krytého posezení aniž byste museli stavět pergolu, sklad dřeva a zahradního nářadí. Vedle domu je samostatně stojící garáž.

Tak co? Líbí se Vám variabilita této nabídky? 

Rekapitulace: 1) rodinné bydlení s velkou zahradou. 2) Pronájem stávajícího domu a výstavba nového vlastního bydlení v zahradě. 3) Pronájem stávajícího domu a na pozemku za domem možnost postavit například celoroční mobilní domy, které můžete také pronajímat (toto je ale nutné prověřit na stavebním úřadu).

Cena domu: 3.390.000 Kč 

V případě více zájemců si majitel vyhrazuje právo zvolit nejvýhodnější nabídku.

FOTOGALERIE

exteriér

interiér

PŮDORYS

KATASTRÁLNÍ A LETECKÉ MAPY

ÚZEMNÍ PLÁN

"ENERGETICKÝ ŠTÍTEK" - PENB

K této nemovitosti nebyl vypracován PENB, neboť tato budova byla uvedena do provozu před rokem 1947 a neprošla změnami na obálce budovy většími než 25%.

KOSTELEC NAD ORLICÍ

Kostelec nad Orlicí je město, které se nachází v okrese Rychnov nad Kněžnou v Královéhradeckém kraji, zhruba 7 km jihozápadně od Rychnova nad Kněžnou a 29 km jihovýchodně od Hradce Králové. Žije zde přibližně 6 100 obyvatel. Je to třetí největší město v okrese Rychnov nad Kněžnou.

TIPY NA VÝLETY PO OKOLÍ

NOVÝ ZÁMEK KOSTELEC NAD ORLICÍ
ZÁMEK ČASTOLOVICE
MINI ZOO ČASTOLOVICE

FINANCOVÁNÍ

Chcete si být jistí, že na dům v Kostelci nad Orlicí získáte výhodné financování?

Náš kolega Petr Mandlík Vám možnosti financování srozumitelně vysvětlí a zajistí Vám tu nejlepší a nejvýhodnější variantu pro Vás. A hlavně Vás celým procesem provede doslova "za ručičku", nikdy se Vám nestane, že by Vás předal do vytypované banky a Vy si pak museli vše "oběhat" a zařídit sami. Naopak, vše co je v jeho silách zařídí za Vás, všude Vás bude doprovázet a bude Vám vždy k dispozici. Od první schůzky až po podpisy smluv, katastr a čerpání peněz. PROSTĚ S PETREM NA TO NEBUDETE NIKDY SAMI.

Máte otázku? Napište nám:

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.

Švandová & dcera reality

Zita Švandová
608 780 844
zita@reality-svandova.cz

Aneta Ježková
739 290 799
aneta@reality-svandova.cz